Bebeğimin idrar kültüründe; metisiline duyarlı koagüloz negatif,stafilokok üredi 60000 cfu/ml çıktı..

 5 günlük bebeğimde lökosit değeri 7-8 çıktı.idrar kültürü yaptırdım,suş metisiline duyarlı koagüloz negatif,stafilokok üredi 60000 cfu/ml çıktı..bu normal bi durumm udur,ne yapmamız gerekir,şimdiden teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Bu bakteri nedeniyle korkmanıza gerek yok, normal cilt florasında da olabilir.İdrar yolu enfeksiyonu etkeni olarak kabul edilmemelidir.