Çok sık tuvalete gidiyorum, ürolojiye gittim idrar kültürü istediler sonuçları değerlendirir misiniz?

Çok sık tuvalete gidiyorum, ürolojiye gittim idrar kültürü istediler sonuçları değerlendirir misiniz?Görünüm : BulanıkRenk : Açık SarıDansite : 1.020 – 1.005-1.035Ph : 5.5- 4.4- 7.4Glukoz : NegatifProtein : EserBilurubin : NegatifÜribilinojen : NormalNitrit : NegatifKeton : NegatifLökosit :+Eritrosit : NegatifWBC : 6 ( her sahada)RBC : 3 ( her sahada )Yassı Epitel : 9SONUÇ OLARAK: Üreme görülmedi, Bakteri Ve lökosit görülmedi yazıyor.

Tahlil.com Cevabı : Yukarıdaki raporda lökosit pozitif ve her sahada da 5-6 wbc yani lökosit yazıyor.İdrar kültürünü tekrar etmekte fayda var,enfeksiyon olabilir.