Bebeğimiz kız ve 21 aylık yüksek ateşten sonra pazar günü hastaneye gittik.En son büyük tuvaleti kesik süt şeklindeydi.

Merhaba bebeğimiz kız ve 21 aylık yüksek ateşten sonra pazar günü hastaneye gittik.En son büyük tuvaleti kesik süt şeklindeydi.Doktorlar bize herhangi bir teşhis söylemeden yarın gelin dediler.Bizi aydınlatırsanız seviniriz.Tahlil sonuçları:wbc 13.2 / mo% 10.0 /eo% 0.0 / ba% 0.0 / ly 4.9 / mo 1.3 / eo 0.0 / ba 0.0 /hct 34.0 / mcv 76.9 /mch 27.8 /mpw 4.5

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlar normal.Ancak ateşin nedeni ve rahatsızlığı ile ilgili ilave tahlillere gerek duyulabilir.