Bebek istediğim için 5 aydır korunmuyorum bu hamilelikle ilgili bir belirti olabilirmi ?

Düzenli olarak 27 günde 1 adet görüyorum son adet tarihim 24 ağustos 17 eylül de yanı dün regl oldum ve bebek istediğim için 5 aydır korunmuyorum bu hamilelikle ilgili bir belirti olabilirmi ?Tahlil.com: Çocuk sahibi olmak isteyip de olamayan veya hamilelik hayali kuran ziyaretçilerimizden kimi zaman bu tür sorular geliyor..Hamilelik belirtileri ile boş yere kafa yorup vakit kaybetmektense gebelik testi yapılması en doğru yaklaşım olacaktır.Şu anda adet olduğunuza göre hamilelik söz konusu değil.Gebelik testinin yapılması için en önemli kural ise beklenen adet tarihinde gecikme olmasıdır.Beklenen adet tarihinde gecikme olmadan gebelik testi, doktorunuz önermedikçe yapılmamalıdır.Gebelik testinin ideal olarak ne zaman yapılması gerektiği ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve

Tahlil.com Cevabı : ları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır?