Merhaba ben her ay düzenli adet oluyorum ve henüz bebek istemediğimi için idrar testleri yapıyorum ve hepside negatif çıktı?

Merhaba ben her ay düzenli adet oluyorum ve henüz bebek istemediğimi için idrar testleri yapıyorum ve hepside negatif çıktı. Ama bu ay adet kanamamda biraz azalma oldu mide bulantisida var biraz. Adetim dun bitti. Sizce hamile miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yapmanızı öneririz..