Ben 1 ayın içinde 2 kere ertesi gün hapı içtim 18 gün arayla 1.sini adetim bittikten sonra içmiştim diğerini adetime 2 gün kala içtim?

Ben 1 ayın içinde 2 kere ertesi gün hapı içtim 18 gün arayla 1.sini adetim bittikten sonra içmiştim diğerini adetime 2 gün kala içtim 7 gün gecikti adetim 2 kere test yaptım negatif çıktı sizce hamile olabilir miyim ? Ayrıca 2 kere içme sebebim de nişanlmla sürtünerek ilişkiye girdik vajinamın üstüne boşaldı

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde ihtimal çok düşüktür, ancak 1 hafta içinde adet olmaz iseniz testi tekrarlamanızı öneririz..