.Ben 14+3 haftalik hamileyim. Crp degeri 28, 7 cikti. Doktor bebegin kesesinin şeklinin düzgün olmadigini söyledi.

Merhaba.Ben 14+3 haftalik hamileyim. Kan testi yaptırdım . Crp degeri 28, 7 cikti. Doktor bebegin kesesinin şeklinin düzgün olmadigini soyledi. Bu ikisinin bir ilişkisi var mi? Bebege zarar verir mi?Düşük tehlikesi nedeniyle hamileligin 6. Haftasindan beri sürekli yatıyorum evde.

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak CRP değeri yüksek, öncelikle bunun neden yüksek olduğu konusunda araştırma yapmak gerekebilir.Ultrason muayenesi önemlidir.Doktorunuz da muayenede sorun görmüş.Gebeliğin seyri hakkında ise en doğru bilgiyi muayene ve takiplerinizi sürdüren doktorunuz vermelidir.