Ben 23 mayis tarihinde nisanlimla iliskiye girdim

Merhaba. Ben 23 mayis tarihinde nisanlimla iliskiye girdim.16 haziranda test yaptim ve negatif çıktı ardindan 2 kere ader oldum.fakat 3. Adetim hala gelmedi. Bazi kadınlar adet olduğu halde hamile olduğunu yazıyor. Sizce benim hamile kalmam söz konusu mus?

Tahlil.com Cevabı : hamilelik ihtimaliniz yok denecek kadar azdır, testi tekrarlarsanız kesin sonucu alırsınız..