7 Ağustosta regly olman gerekiyordu ancak olmadım

Selamlar hocam. 7 Ağustosta regly olman gerekiyordu ancak olmadım.. 11 ağustosta 2 idrar testi yaptım sonuç negatif çıktı. Bugun aynı 16 sı ve hala regly olmadım. Bir daha ki test için uygun tarih ne zamandır? Teşekkür ediyorum.. 21 inde bir daha test yapsam kesin sonuç alır mıyım?

Tahlil.com Cevabı : İlişkide bulunduğunuz zamana ve ovulasyon zamanınıza göre değişebilir..