Ben 27 haftalık geleyim ayrıca kan sulandırıcı iğne kullanıyorum tahlil sonuçlarımı yorumlarmısınız ?

Hgb 9 Hct 28.5 Mcv 73.8 Mch 23.3 Demir serum 21 Demir bağlama kapasitesi 475 Ferritin 4.3 Vitamin b12 <50 Serbest t3 1.61 Serbest t4 0.48 Ben 27 haftalık geleyim ayrıca kan sulandırıcı iğne kullanıyorum tahlil sonuçlarımı yorumlarmısınız

Tahlil.com Cevabı : Demir eksikliği ve anemi bulgularız var.Doktorunuz gebelik sürecinde size takviye demir tedavisi verecektir.