Ben 27 yaşındayım. Geçtiğimiz kış sık hastalanmam ve sürekli halsizlik yaşama şikayetlerinden doktora çıktım?

Ben 27 yaşındayım. Geçtiğimiz kış sık hastalanmam ve sürekli halsizlik yaşama şikayetlerinden doktora çıktım. Doktorumun istediği kan tahlilleri sonucunda;KOLESTEROL:114LDH:393GLUKOZ:64olarak görünüyor.

Tahlil.com Cevabı : Tek başına bu testler bir fikir vermiyor,sık hastalanmanız için.LDH değeri yüksek,genellikle kalp ve karaciğer hastalıklarında yüksek çıkabilir