Ben 28 yaşındayım. Ara kanama şikayeti ile gittiğim doktorum Bana biyopsi yapılması gerektiğini söyledi.

Ben 28 yaşındayım. Ara kanama şikayeti ile gittiğim doktorum Bana biyopsi yapılması gerektiğini söyledi. Simir sonucum temiz.adetin 3. günü alınan tahlil sonuçlarım: fsh 8.51 lh 6.42 prolaktin 19.9 e2 28.72.. rahim duvarı kalınlığı 14mm. Sizce biyopsi gerekli midir? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzun önerisine uymanızı tavsiye ederiz..