Ben 3 aylık hamileyim ve geçen hafta İKİLİ TARAMA TESTİ yaptırdım.

  Merhabalar.Ben 3 aylık hamileyim ve geçen hafta İKİLİ TARAMA TESTİ yaptırdım.Yaş:29 Değerlerim şöyle: fb-hCG 111n/g-2,01 Corr. Mom PAPP-A 1,23 mlU/ml - 0,48 Corr. Mom Biochem.risk+NT 1:902 , Double Test 1:136 , Age Risk: 1:660 , Trisomy 13/18+NT <1:10000 CRL : 47mm.

Tahlil.com Cevabı : İkili testlerin değerlendirilmesi internet ortamında çok uygun değildir. Sağlıklı bir değerlendirme için raporda belirtilen detaylı referans değerleri de vermelisiniz.