Ben 3 gün önçe kan tahlili yaptırdım plt 117 çıktı dr bey düşük dedi yayma tahlili de yaptık normal çıktı

ön çelikle şimdiden teşekkür ederim ve kolay gelsin ben 3 gün önçe kan tahlili yaptırdım plt 117 çıktı dr bey düşük dedi yayma tahlili de yaptık normal çıktı bende b12 düşüklüğü var iğne vuruluyorum tahlil yaptırdığımda plt 117 çıktı b12 460 çıktı bana yardımcı olursanız sevinirim cevabınızı bek.

Tahlil.com Cevabı : Yayma sonucunuz normalse sorun yoktur..