Ben 3 hafta önce diş ağrım yüzünden ilaç kullanmıştım ( amoklavin 1000mg ve dex-forte 50 mg ) reglim 5 gün gecikti ?

Ben 3 hafta önce diş ağrım yüzünden ilaç kullanmıştım ( amoklavin 1000mg ve dex-forte 50 mg ) reglim 5 gün gecikti bundan kaynaklanabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Antibiyotik tedavisi nedeniyle adet gecikmesi olmaz...