Ben 35 yaşında 27 haftalık hamileyim.sık sık nefesim daralıyor bir anda halsizleşiyorum ?

Ben 35 yaşında 27 haftalık hamileyim.sık sık nefesim daralıyor bir anda halsizleşiyorum bayılacakmış gibi oluyorum.sanki kalbimde bir kuş çırpınıyormuş gibi hissediyorum.benim romatizmam da var.bunun bir etkisi olabilir mi?yada neden olabilir.teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Hamileliğin son dönemlerinde zaman zaman benzer şikayetler olabilir ancak bunlar sürekli bir hal aldıysa doktorunuza danışmanızda da yarar bulunmaktadır.

y************ :

17 yaşındayım sevgilim ilişkiye girmeden boşaldıktan sonra seviştik ve en fazla bir dakika bir birleşme oluştu ama boşalma olmadı üstüne de 2 ay adet gördüm bu ay gecikeli 2 gün oldu daha adet olmadım sizce neden gecikiyor bu gecikme normal mi yoksa hamile miyim şimdiden teşekkürler.

Cevap:

İlişki sonrasında düzenli olarak iki kere adet görmüşseniz hamilelikten söz edemeyiz. Bu ay ki gecikmeniz devam ederse nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına görünmelisiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.