Ben 46 yaşındayım.Tansiyon problemi ile doktora başvurdum.İdrar Mikrobiyoloji tahlilimde Lökosit Bol, Eritrosit ise 15-20 olarak gözlemlendi?

Ben 46 yaşındayım.Tansiyon problemi ile doktora başvurdum.İdrar Mikrobiyoloji tahlilimde Lökosit Bol, Eritrosit ise 15-20 olarak gözlemlendi.Biyokimya testimde Üre 46,Kreaitn 1.55 olarak çıktı.Diğer değerlerim normal.Yorumlarsanız sevinirim.Ne yapmam gerekir hangi uzmana başvurmalıyım.Dahiliye kontrolünden geçtim ama açıklayıcı bir cevap alamadım. Ani tansiyon değerlerimde değişiklik nedeni ile acilden başvurdum.Tansiyon aralığım son iki günde 160/120 aralığında tansiyon ilacı başlandı.Teşekkür

Tahlil.com Cevabı :  İdrra yollarınızda enfeksiyon olabilir.İdrar kültürü testi de yaptırın