Ben 5 ay once erkek arkadasmla sürtünme yoluyla iliski yasadm?

Ben 5 ay once erkek arkadasmla sürtünme yoluyla iliski yasadm ama bosalma olmadi. Mens donemlerim gecikse de 5 ay boyunca oldm ama hep 4 gun surdu. İlk defa böyle oluyor ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Daha önce bu konu ile ilgili size bir kaç kez cevap verilmiş. İlişki üzerinden 5 ay geçiş ve adetleriniz düzenli devam etmiş. Artık bu konu ile ilgili herhangi bir kaygı veya stres yaşamamalısınız.