Merhaba sevgilimle iliskiye girdik sonrasinda bosalma olmadi ?

Merhaba sevgilimle iliskiye girdik sonrasinda bosalma olmadi sonra ben sevgilimin pen*sini kremle oynarken sevgilim elime biraz bosaldi fakat ben kremden bunu fark etmedim elimi birbirine surttum kremi ve dolayisiyla spremi iki elime dagittim daha sonra parmagimi vajinama soktum hamile kalir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz şekillerde bir hamilelik pek mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.Hamilelik korkusuyla sizin gibi okurlarımızdan bir çok soru geliyor.Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com ekiplerince verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz. Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.Hamile nasıl kalınır, hangi tür ilişkilerde hamile kalınmaz, öğrenmek için tıklayınız.....