Ben 5 haftalık hamileyim . Doktorum bana progestan 100 mg ilacını verdi?

Ben 5 haftalık hamileyim . Doktorum bana progestan 100 mg ilacını verdi.Düşük tehlikem olmadığını,tedbir amaçlı bu ilacı verdiğini söyledi.Ancak ilacı içtiğimden bu yana ağzımda kötü bir tat var,yediklerimin tadını alamıyorum.Bunlar normal yan etkiler midir?Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'da tahlil yorumluyoruz.Meslektaşlarımızın verdiği tedaviler hakkında temel olarak yorum yapmıyoruz.Bu konuda en doğru bilgiyi tedaviyi planlayan doktorunuz vermelidir.