Ben 5.95 tsh değeri ile hamile kaldım şuan 31 haftalık hamileyim ve tsh değerim 0.657 levotiron ilaç kullanıyorum.Bebeğim sağlıklı olur mu?

 Ben 5.95 tsh değeri ile hamile kaldım şuan 31 haftalık hamileyim ve tsh değerim 0.657 levotiron ilaç kullanıyorum.ama korkum bebeğim sağlılıolur mu?değerlerim şuan iyi mi yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.Tedavinizi gayet iyi olmuşsunuz.