Merhaba, tsh hormon sonucum 2.1( aralığı :0.27-4.2). Serbest t4 sonucum 1.76.

Merhaba, tsh hormon sonucum 2.1( aralığı :0.27-4.2). Serbest t4 sonucum 1.76 (aralığı:1-1.6) yani tsh değerim normal sınırda iken, serbest t4 yüksek çıktı. Bu durumu nasıl yorumlarsınız. Ayrıca her gün 100 mg euthrox kullanıyorum. Teşekkürler,

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda önemsiz bir yükseklik vardır..