Ben 6 gün sonra kontrol için doktora gideceğim ve annem de benimle gelecek.

Hocam Merhabalar. Ben 6 gün sonra kontrol için doktora gideceğim ve annem de benimle gelecek. Sigara kullanıyorum. Doktor boğazıma bakarak veya kan tahlilimden veya akciğer filmimden sigara içtiğimi anlar mı? Anlamaması için ne yapabilirim. (Hergün iki diş sarımsak ve bir kaşık bal yiyorum.)

Tahlil.com Cevabı : Kan tahlilinde sorun olmaz, yoğun sigara kullanımınız yoksa muayene bulularınızda da sorun çıkmaz..