Zevk suyundan hamilelik riski olabilir mi?

qoliriasta dogum kontrl 7. hapi ictigim aksm nisanlimla surtunerek bosaldik.benim ic camasirim vardi bir ara cinsel orgalnlarimizi birbirne degdirdik o bosalicagini hissettigi anda ben uzaklastim zevk suyundan hamilelik riski olabilir mi? birde dogum kontrol hapi beni 7 gunde beni korumaya baslar mi

Tahlil.com Cevabı : Eğer doğum kontrol hapınızı düzgün olarak sonuna kadar kullanırsanız, gebelik riskiniz yok denecek kadar azdır..