Ben adet gecikmesi şikayetiyle kadın doğuma gittim, ultrasonla muayene etti. Hormon testi istedi

Hocam merhabalar Ben adet gecikmesi şikayetiyle kadın doğuma gittim, ultrasonla muayene etti. Hormon testi istedi. Değerler: TSH 3.21 FSH 7.59 PROLAKTIN 13.57 B-HCG <0.5 ml Sonuçları değerlendirirseniz sevinirim. Bir de hamilelikten şüpheleniyordum. Öyle bi durum olsa hormon testinde çıkar mıydı?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testiniz negatiftir..