Ben bu geçtiğimiz pazartesi nişanlımla ilişkiye girdim ..

merhaba ben bu geçtiğimiz pazartesi nişanlımla ilişkiye girdim fakat ayın 4 ünde adet gördüm şuan kanamam var ilk gün yani dün pembe renkteydi 1 saat sonra rengi koyulaştı burun kanaması gibi kan geliyo hala devam ediyor ve hamilelik korkum var yaş sıkıntı dok. gidemedim bana yardımcı olursanız ?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yapmanızı öneririz..

e********** :

yaptım sonuç negatif. kanamam olduğu için idrara bi iki damla kan değmiş olabilir sonucu etkiler mi

Cevap:

Hayır etkilemez..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.