Ben bulumia hastasıydım yediklerimi şişmanlamamak için 1,5 yıl kustum daha sonra karaciğer enzimlerim ast alt yükseldi

 Ben bulumia hastasıydım yediklerimi şişmanlamamak için 1,5 yıl kustum daha sonra karaciğer enzimlerim ast alt yükseldi kusmayı bıraktım fakat düşmedi 1,5 yıldır yüksekliğn sebebi bulumia hastalığımıdır

Tahlil.com Cevabı : AST ve ALT değerlerinizi bize yazın, yetersiz bilgi vermişsiniz.Ne kadar yüksek testleriniz görmemiz lazım.