Sizce ilave bir test yaptırmama gerek var mı?

Az önce size yazdığım testi şüpheli temastan 6 ay geçitikten sonra yaptırdım..Bana Vidas metoduyla yaptıklarını ve gelişmiş bir metod olduğunu söylediler..Sizce ilave bir test yaptırmama gerek var mı? Teşekkür ederim..İyi günler.

Tahlil.com Cevabı : Güvenilir bir testtir. Ek bir test yaptırmanıza gerek yok.