Ben bundan 6 ay önce şüphelii ilişki yaşadım. dün kan testi yaptırdım. HBs Ag : 0.46 Anti HCV 0.14 Anti HIV 0.25

 Ben bundan 6 ay önce şüphelii ilişki yaşadım. dün kan testi yaptırdım. HBs Ag : 0.46 Anti HCV 0.14 Anti HIV 0.25 sonuclar boyle çıktı Anti Hbs daha çıkmadı. şu durumda hepatit miyim ? Hbs Ag nin Negatif çıkmaması beni düşündürdü ?

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz sonuçlar normal.Herhangi bir hastalık yok.