Ben diyetisyen kontrolünde diyet ve sporla kilo vermeye başladım .5 ay oldu ama yaklaşık 2 haftadır halsizlik baş dönmesi ve göz kararması oldu?

 Ben diyetisyen kontrolünde diyet ve sporla kilo vermeye başladım .5 ay oldu ama yaklaşık 2 haftadır halsizlik baş dönmesi ve göz kararması oldu doktora gittim hemen kan testi yapıldı. tsh değerim 4,41 çıktı bu tam anlamıyla ne demek doktorum bana levotiron 25mcg ilacını verdi bir ay sonra kantestini tekrarlamamı istedi

Tahlil.com Cevabı : Anlaşılan TSH değeriniz hafif de olsa yüksek çıkmış.Doktorunuz da buna yönelik tedavi başlamış