Ben dün kan tahlili yaptırdım ve değerlerim; MON# 1.25 MON% 12.60 çıktı?

 Ben dün kan tahlili yaptırdım ve değerlerim;MON# 1.25MON% 12.60 çıktı gerisi normal seviye arasında iki gündür ateşliydim ateşim düştüğü günün ertesi gün el ve ayaklarımda küçük kırmızı benekler var benekler keşınıyor ve aşırı derecede yutkunma zorluğu çekiyorum.yaşım 17 doktor viral enfeksiyon dedi yat geçer dedi

Tahlil.com Cevabı : Monosit % 12 ye kadar normal habuledilebilir.Sizin değeriniz ise %12,6 çıkmış.Önemli bir yükseklik değil.Bir sorun olduğunu düşünmüyorum.