Ben eliza testi yaptırdım ... HBSAG 0.19 (NEGATİF) Anti HIV (Kemiluminesans veya Benzeri) 0.09 (NEGATİF) ?

Ben eliza testi yaptırdım ... HBSAG 0.19 (NEGATİF) Anti HIV (Kemiluminesans veya Benzeri) 0.09 (NEGATİF) Anti HCV (Mikropartikül Immün Assay-Meia) 0.05 (NEGATİF) VDRL-RPR NEGATİF Tahlil sonuçlarım normal mi ? Yani hasta değilimdir umarım ?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normaldir..