Ben en son 2.5 ay önce ilişiye girdim bu süre içinde 2 defa idrar testi yaptırdım negatif çıktı

 Ben en son 2.5 ay önce ilişiye girdim bu süre içinde 2 defa idrar testi yaptırdım negatif çıktı ultrasyonda baktı gebelik yok dedi kan değerlerim 0.100 çıktı adet görmem için farlutal diye bir ilaç verdi ama kullnmy korkuyrm hamile kalırım diye sizce ne yapmalıyım hocam

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri nedir?