Ben esrar için Amatem'de idrar testi veriyorum. 3 aydır hiç bir madde kullanmadım. Yarın son idrar testimi vereceğim

Ben esrar için Amatem'de idrar testi veriyorum. 3 aydır hiç bir madde kullanmadım. Yarın son idrar testimi vereceğim. 2 gün önce arkadaşlarımla beraberdim idrar verdiğimi bilmiyorlar. Ben madde kullanmıyorum dedim. Onlarda içkime benden habersiz ekstazy koymuşlar. Yarın vereceğim idrar da sadece esrar için mi bakacaklar. Kirli çıkar mı sonuç? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Madde kullandıyanız veya hangi şekilde olursa olsun aldıysanız yapılacak tahlilde bu ortaya çıkacaktır.