Bhcg değerim 980.54. Kesem görülüyor 9.6 mm hafif kahve bazen pembe lekeler var yarın tekrar kan vereceğim takip altındayım.Bu değerlere göre kese de yok sac iz

Merhabalar 2 Mayıs son adet günüm 14 Haziran beta hcg 218.71 15 Haziran 328.74 20 Haziran 568.74 21 Haziran 724.56 23 Haziran 812.41 25 Haziran 931.00 25 Haziran tekrar farklı hastane de 980.54 değerlerim bu kesem görülüyor 9.6 mm hafif kahve bazen pembe lekeler var yarın tekrar kan vereceğim takip altındayım.Bu değerlere göre kese de yok sac izlenmesi gerekir mi yoksa daha erken mi teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz son değere göre tahmini olarak 5 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Gebelikte kesenin görülmesi 5-5.5 haftalarda mümkün.Kimi zaman biraz daha geç görülebilir.Kanamalar yerleşme kanaması olabilir.Doktorunuza bildirmenizde fayda var.Ayrıntılı bilgi için tıklayın:http://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir