Ben hala adet olmadım idrar testi de negatif cıktı.

Hocam merhabalar.. sat 19.08.2013 adetim 12 gun gecikmiş durumda 26.09.2013 kant testi yaptım sonuç 0.29 cıktı ve ben hala adet olmadım idrar testi de negatif cıktı.adete dair hiç bir belirtim yok geç dollenme olmuş olabilir mi ne zaman tekrar test yapmalıyım? cevabınız için şimdiden tesekrlr

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz için bir kadın doğum uzmanına muayene olabilirsiniz.