Sürtünmeli ilişki yaşadım. Adetimi oldum. Stresten midir? Hamile olabilir miyim?

temmuzda sürtünmeli ilişki yaşadım.temmuz,ağustos,eylül aylarında ise adetimi oldum ayrıca agustos ayında adetim bitince idrarda gebelikte bakmıştım.fakat 18 15 ve 12 sinde oldum adetlerimi.yani her ay 3 gün geriye attı.stresten midir?hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Adet olduğun için hamile olamazsız. Tarih kaymasının stres olabilir.