Ben hamile degilim, bebek de emzirmiyorum, evli degilim?

Ben hamile degilim, bebek de emzirmiyorum, evli degilim, 24 yasindayim, adetlerim aslinda normal geciyo her seferinde 3-4 gun gecikme ya da erken. Goguslerimden her ikisinden sıkınca sivi geliyor. Sut mu degilmi anlamadim ama seffaf su gibi deyil. bu normal mi? neden ola bilir?

Tahlil.com Cevabı : Hayır, normal değildildir, endokrinolojiye başvurmanız ve araştırılması gereklidir..