Ben hamilelik şüphesi ile bir kan tahlili yaptırdım.Orada 3. hafta için 0.39 yazıyordu?

Ben hamilelik şüphesi ile bir kan tahlili yaptırdım.Orada 3. hafta için 0.39 yazıyordu.Sınır 00 ve 0.53 dü.Ancak değerin 0.39 olması açıkcası kafama takıldı.Bu tahlilden 1 hafta sonra idrar testi yaptım.Ve ikinci çizgi silik çizgi oldu. 17 gün gibi bir gecikme söz konusu. Anlamı ne olabilir

Tahlil.com Cevabı : Kanda Beta HGG değeriniz çalışılmalıdır..