Merhaba Hocam, 40 gün önce tanımadığım bir bayanla ilişkiye girdik. Bir gecede 3 kez birlikte olduk?

Merhaba Hocam, 40 gün önce tanımadığım bir bayanla ilişkiye girdik. Bir gecede 3 kez birlikte olduk, ilkinde korunmadım, ardından idrar yaptıktan sonra pen*simi yıkadım, sonraki ilişkilerde korundum. İlişkiden 25 gün sonra hafif grip oldum, gripten önce çok az boğazım ağrıdı. HİV olabilir miyim? Teş

Tahlil.com Cevabı : Cinsel yolla bulaşan çok sayıda hastalık olabilir, araştırılması için enfeksiyon hastalıklarına gitmenizi öneririz..