Ben hamileyim ve tsh hormonlarım yüksek çıkmış araştırdım ve IQ su düşük oluyormuş bebeğin nolur yardım edin çok korkuyorum?

Ben hamileyim ve tsh hormonlarım yüksek çıkmış araştırdım ve IQ su düşük oluyormuş bebeğin nolur yardım edin çok korkuyorum.Serbest t4 değerim 0,98 0.88 - 1.72 serbest t3 değerim 3,81 2.3 - 4.2 TSH 0,48 0.58 0 .57 - 5.6

Tahlil.com Cevabı : TSH değeriniz düşük, tiroid beziniz fazla çalışıyor olabilir.Ama şu an itibariyle de panik olacak bir durum yok.Bir endokrinoloji uzmanına başvurun, gebeliğiniz süresince kontrollerinizi yapacak ve gerekli yönlendirmelerde bulunacaktır.