Ben kan Tahlili YaptırdımWBC 10.6 10^9 uL Çıktı ßu ßiraz Yüksek MO% 10.7% ?

 Ben kan Tahlili YaptırdımWBC 10.6 10^9 uL Çıktı ßu ßiraz YüksekMO% 10.7% ÇIKTI BUDA YÜKSEKMO# 1.1 10^9/L UDA YÜKSEK ÇIKTIHCT 33.5% BU DÜŞÜK ÇIKTI ?BEN APANDİSTTEN KORKUYORUM BİR SORUN VARMI BU DEĞERLERDE LÜTFEN ACİL BİLGİ VERİN YALVARIYORUM AĞLIYORUM COK KORKDUM YANİ :(

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulgulaarın var.WBC değeri ise çok hafif yüksek.Önemli olduğunu düşünmüyorum.Zaten apandisit şüphesi varsa,ultrason tanıda yardımcıdır.Ağlamanı gerektirecek kadar bir problemin yok:)