Ben kan testi yaptırdım yorumlarsanız sevinirim HBsAg 0.01 negatif < 0.13 pozitif> 0.13

Ben kan testi yaptırdım yorumlarsanız sevinirim HBsAg 0.01 negatif < 0.13 pozitif> 0.13 Anti HBs negatif Anti HCV negatif Anti HIV negatif Rubella IgG 367 pozıtif

Tahlil.com Cevabı : HBsAg pozitif olarak görünüyor, ancak ELİSA testi bir tarama testi olup doğrulanması için HBV DNA ile kontrolü gerekir..