Ben papiller carsinom hastasiyim yaklaşık 1 sene önce ameliyatımı oldum

Ben papiller carsinom hastasiyim yaklaşık 1 sene önce ameliyatımı oldum görduüm tedavileri yapıldı son tahlillerde trigolibilin testini 45 cikti (1.69 55.9) vucut taramasi temiz cikti bu surecte nasil bir tedavi yontemi onerilir yada nux sayilirmi bu tahlil sonucu..

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz normaldir, sadece bu değerle nüks olup olmadığı söylenemez, tüm tekiklerin birlikte değerlendirilmesi gereklidir..