Ben planlı gebelik için bazı testler yaptırdım CMV-IGM 0.91 ZAYIF POZİTİF HBSAG 0.29 NEGATİF?

Ben planlı gebelik için bazı testler yaptırdım bir ay sonrasına düşünüyordum hamileliği size sormak istediğim bazı sonuçlar var CMV-IGM 0.91 ZAYIF POZİTİFHBSAG 0.29 NEGATİFANTI HIV 0.36 NEGATİFTOXO IIGM 0.43 NEGATİFRUBELLA IGM 0.15 NEGATİFANTI HCV 0.22 NEGATİF CMV NİN POZİTİF OLMASI HAMİLELİK DÜŞÜNCEMİ NASIL ETKİLER

Tahlil.com Cevabı : CMC IGM pozitifliği gebelikte istenmeyen bir sonuçtur.Mutlaka avidite ve yeni testlerle bu sonuç teyid edilmelidir.