Gebelik öncesi yaptırdığım test de, CMV IGM zayıf pozitif çıktı.

  Gebelik için bazı testler yaptırdım bir ay sonrasına düşünüyordum hamileliği size sormak istediğim bazı sonuçlar var.CMV-IGM 0.91 ZAYIF POZİTİFHBSAG 0.29 NEGATİFANTI HIV 0.36 NEGATİFTOXO IIGM 0.43 NEGATİFRUBELLA IGM 0.15 NEGATİF

Tahlil.com Cevabı : CMC IGM pozitifliği gebelikte istenmeyen bir sonuçtur.Mutlaka avidite ve yeni testlerle bu sonuç teyid edilmelidir.