Ben sabah kahvaltısı yaptıktan sonra 1 saat içinde midemde aşırı yanma ve ezilme hissi oluşuyor.

Ben sabah kahvaltısı  yaptıktan sonra 1 saat içinde midemde aşırı yanma ve ezilme hissi oluşuyor. ( acıkmışım gibi ) ve gün boyu devam ediyor , öyle olunca bir şeyler yemek istiyorum ama tat alma ve doyma hissi olusmuyor 12 baklava yedim ama şeker ve doyma hissi oluşmadı tüm sizce sebep nedir?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gastrit, ülser veya reflü gibi rahatsızlıklarınız olabilir.Gastroenteroloji bölümüne başvurmanızı öneririz.