Ben Sevgilimle ilişkiye girdim içine boşalmadım. fakat sevgilim korkuyor hamileyim diye mide bulantısı oldu dedi bana.

Selam iyi akşamlar diyorum öncelikle.. Şöyle başlamak istiyorum Ben Sevgilimle ilişkiye girdim içine boşalmadım. fakat sevgilim korkuyor hamileyim diye mide bulantısı oldu dedi bana. Ve şimdi çok korkuyor hamile kalma riskinden sizce kalmış olabilri mi ?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde bir ilişki de gebelik ihtimali yok denecek kadar az. Ancak bu işler şakaya da gelmez.  Beklenen adet tarihinde  en az 1 hafta gecikme olursa tedbiren gebelik testi yaptırabilirsiniz.Gebelik testi ve hamile kalma olasılığına dair sitemizde yayınlanmış yazıları, sorulmuş benzer  soru ve uzmanlarımızın verdiği cevapları okumak için tıklayınız......