İyi günler 28 yaşındayım adetim 7 gün gecikti gebelik testi yaptım çizginin biri silik diğeri net çıktı.

iyi günler 28 yaşındayım adetim 7 gün gecikti gebelik testi yaptım çizginin biri silik diğeri net çıktı.ardından kan tahlili yaptırdım beta hcg 2185 çıktı değeri.acaba hamilemiyimdir? eğer hamileysem ne kadarlıktır? ne yapmalıyım bu durumda lütfen yardım edin.

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz 2185 ise hamlelik görünüyor, sitemizdeki Gebematik'i kullanarak kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsiniz..