Ben Şüpheli İlişkiden 60 Gün Sonra Tam Tarama Test Yaptırdım . Anti Hiv 1/2 Yazıyordu Ama İçin de P24 , Combo Falan Da Var Dediler

Merhaba Ben Şüpheli İlişkiden 60 Gün Sonra Tam Tarama Test Yaptırdım . Anti Hiv 1/2 Yazıyordu Ama İçin de P24 , Combo Falan Da Var Dediler. Anti-HIV 1/2 0.18 Negatif Çıktı . Bidaha Yaptırmanıza Gerek Yok Dedi . Sizcede Öyle Midir ?

Tahlil.com Cevabı : Evet gerek yok,ama herkese yaptığım uyarıyı size de yapayım.Sadece hıv bulaşmıyorki şüpheli ilişkiden,hepatit b ve c de bulaşabilir.Yaptırmışken onları da yaptırsaydınız